Termosmugg med dubbelvägg och skruvlock. Muggen har en fullfärgad omslutande design som är gjuten på produkten. Tillverkad av 95 % återvunnen plast och har en svart insida. Muggen är helt återvinningsbar och tål maskindisk och mikrovågsugn. Rymmer 350 ml och är BPA-fri. Förpackad i en komposterbar påse. Tillverkad i Storbritannien.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 82,00 | 72,00 | 68,00 | 64,00 |
Vit, svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Återvunnen PP-plast PP plast |
| Diameter | 9.5g |
| Storlek | 15,5 x Ø 9,5 cmcm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 36x40x53cm |
| GTIN / EAN | 8713159594383 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 21,55 kr
Från 150,00 kr
Från 177,00 kr
Från 28,85 kr
Från 150,00 kr
Från 109,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |