Kompakt termosmugg med dubbelvägg och skruvlock. Det yttre lagret på muggen är tillverkat av återvunnen plast. Passar i de flesta kaffebryggare. Muggen omsluts av ett färgat grepp som ger den en lång hållbarhet. EN12875-1-kompatibel, tål maskindisk och mikrovågsugn. Volymkapacitet 250 ml. Skapa den perfekta muggen genom att mixa och matcha färger. Kontakta kundservice för olika färgalternativ. Tillverkad i Storbritannien. Förpackad i en komposterbar påse för hemmabruk. BPA-fri.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 68,00 | 60,00 | 56,00 | 54,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | PP plast |
| Diameter | 9.45g |
| Storlek | 11,8 x Ø 9,45 cmcm |
| Förpackning | 90st |
| Bruttovikt | 9.4kg |
| Vikt | 8.93kg |
| Förpackning | 36x40x53cm |
| GTIN / EAN | 8713159316282 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 21,55 kr
Från 150,00 kr
Från 177,00 kr
Från 28,85 kr
Från 150,00 kr
Från 109,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |