Termosmugg med dubbelvägg, skruvlock och integrerat handtag. Skapa den perfekta muggen genom att mixa och matcha färger. Tillverkad i Storbritannien. Levereras i vit presentförpackning. BPA-fri. Förpackad i en återvunnen PE plastpåse. EN12875-1-kompatibel, tål maskindisk och mikrovågsugn.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 86,00 | 76,00 | 70,00 | 68,00 |
Vit, lila
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | PP plast |
| Diameter | 12.8g |
| Storlek | 13,5 x 16,4 x 12,8 x Ø 12,8 cmcm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 11.5kg |
| Vikt | 10.92kg |
| Förpackning | 62x38x71cm |
| GTIN / EAN | 8713159277132 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 21,55 kr
Från 150,00 kr
Från 177,00 kr
Från 28,85 kr
Från 150,00 kr
Från 109,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |