Less is more. Dubbelväggig mugg, perfekt för kaffemaskinen då den endast är 8 cm hög. Perfekt storlek för 1 enkel kopp kaffe eller en Espresso. Endast handdisk. PP insida. Spillsäkert skruvlock. Volym 160 ml. Registrerad design®
• Praktisk liten storlek
• Passar de flesta kaffeautomater
• Unik design
• Håller drycker varm i 2 timmar och kallt i 4 timmar
0.8 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 75,00 | 73,00 | 71,00 | 69,00 | 67,00 | 66,00 |
Svart
Varumärket XDXCLUSIVE är designade utifrån de senaste trenderna. Här möts funktion, färg och form i harmonisk balans. Du hittar produkter inom produktområden så som Mobile Tech, Ljud, Väskor, Drinkware, Anteckningsböcker. Vi utökar konstant vårt produktutbud så håll utkik efter våra lanseringar vilka sker månadsvis.
| Storlek | 10 x ø 7 cm |
| Vikt | 108g |
| Tryckyta | 20 x 50 mm |
| Material | Rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Bisfenol A-fria material används, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 7904 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 28,85 kr
Från 21,55 kr
Från 150,00 kr
Från 177,00 kr
Från 145,00 kr
Från 154,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |