Elegant tjockväggig kopp i två kapacitetsversioner. Håller perfekt temperaturen på kaffet. Designen är berikad med en unik elliptisk form på handtaget.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 118,00 | 94,00 | 69,50 | 66,50 | 54,50 | 51,50 | 48,10 | 45,50 | 45,15 |
Vit (02)
Presentask för 4 muggar i många olika färger.
Presentask P716 för 4 set muggar
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Material | EU Porslin |
| Höjd | 54 mm |
| Diameter | 61 mm |
| Kapacitet | 60 ml |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,60 kr
Från 24,30 kr
Från 29,75 kr
Från 27,45 kr
Från 24,30 kr
Från 35,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |