Minimalistisk och trendig mugg. En modern, minimalistisk mugg, som tack vare de breda tryckmöjligheterna låter dig presentera även de mest komplexa projekten.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 110,00 | 88,00 | 65,00 | 62,50 | 51,00 | 47,70 | 44,85 | 42,80 | 42,20 |
Vit (02)
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Material | Keramik |
| Höjd | 83 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Kapacitet | 300 ml |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Kartongstorlek | 43 cmx48 cmx42,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,60 kr
Från 24,30 kr
Från 29,75 kr
Från 27,45 kr
Från 24,30 kr
Från 35,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |