Keramikmuggen har en fräsch design med en matt finish på utsidan och färgaccent på insidan. Tål maskindisk enligt EN12875-1 (minst 125 tvättcykler) för alla dekorationsmetoder. Levereras i kraft giftbox. Volym: 300ml.
0.52 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 62,00 | 61,00 | 59,00 | 57,00 | 56,00 | 55,00 |
Blå
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 8.5 x ø 6.8 cm |
| Vikt | 304g |
| Tryckyta | 25 x 60 mm |
| Material | Keramik |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9152 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,60 kr
Från 24,30 kr
Från 29,75 kr
Från 24,30 kr
Från 27,45 kr
Från 20,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |