Kaffemugg i keramik. Sublimeringstryck är ej anpassad för maskindisk, volym 300 ml.
Vit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 8,2 x 9,9 cm |
| Material | Keramik |
| Tryckyta | 19 x 8 cm |
| Vikt | 0.280 kg |
| Antal per innerlåda | 36 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 72599 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,60 kr
Från 24,30 kr
Från 29,75 kr
Från 24,30 kr
Från 27,45 kr
Från 20,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |