Mycket elegant mugg med väggar som öppnar upp sig mot toppen.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 95,50 | 76,50 | 56,50 | 54,00 | 44,10 | 41,35 | 39,00 | 37,15 | 37,05 |
Vit (02)
Klassisk presentask som finns i många olika färger.
Presentask med öppning, som visar trycket på muggen från drickarens sida.
Presentask för två muggar som finns i många olika färger.
Presentask för 4 muggar i många olika färger.
Presentask för 6 muggar i många olika färger.
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Material | New Bone China |
| Höjd | 108 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Kapacitet | 350 ml |
| Kartongstorlek | 20,5 cmx27 cmx46,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,60 kr
Från 24,30 kr
Från 29,75 kr
Från 27,45 kr
Från 24,30 kr
Från 35,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |