Vit mugg tillverkad av porslin. Den ovanliga formen på andtaget är perfekt för kreativa designs.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 108,00 | 86,00 | 63,50 | 61,00 | 49,40 | 46,70 | 43,95 | 41,65 | 41,10 |
Vit (02)
Klassisk presentask som finns i många olika färger.
Presentask med öppning, som visar trycket på muggen från drickarens sida.
Presentask för två muggar som finns i många olika färger.
Presentask för 4 muggar i många olika färger.
Presentask för 6 muggar i många olika färger.
Presentask i form av en resväska.
Elegant snövit ask med perfekt matchande ilägg som stabiliserar muggen.
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Material | Royalvit porslin |
| Höjd | 100 mm |
| Diameter | 85 mm |
| Kapacitet | 280 ml |
| Kartongstorlek | 41 cmx46 cmx46 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,60 kr
Från 24,30 kr
Från 29,75 kr
Från 27,45 kr
Från 24,30 kr
Från 35,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |