Extremt rymlig mugg med stor tryckyta.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 90,50 | 72,00 | 53,50 | 51,50 | 41,55 | 39,40 | 36,90 | 35,10 | 34,55 |
Vit (02)
Klassisk presentask som finns i många olika färger.
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Material | Keramik |
| Höjd | 110 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Kapacitet | 450 ml |
| Kartongstorlek | 43,5 cmx29 cmx36 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,60 kr
Från 24,30 kr
Från 29,75 kr
Från 27,45 kr
Från 24,30 kr
Från 35,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |