Universalmugg i klasssisk design. Orange - vit mugg gjord i keramik.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 74,50 | 59,50 | 43,60 | 42,00 | 34,20 | 32,40 | 30,35 | 29,00 | 28,45 |
Vit (02)
Klassisk presentask som finns i många olika färger.
Presentask med öppning, som visar trycket på muggen från drickarens sida.
Presentask som kan tryckas i er egen logodesign
Presentask för två muggar som finns i många olika färger.
Presentask för 4 muggar i många olika färger.
Presentask för 6 muggar i många olika färger.
Presentask i form av en resväska.
Elegant snövit ask med perfekt matchande ilägg som stabiliserar muggen.
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Material | Keramik |
| Höjd | 85 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Kapacitet | 300 ml |
| Kartongstorlek | 43 cmx48 cmx42,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,60 kr
Från 24,30 kr
Från 29,75 kr
Från 27,45 kr
Från 24,30 kr
Från 35,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |