Rymlig kopp som finns i fem färg-versioner.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 139,00 | 111,00 | 82,00 | 78,50 | 64,00 | 60,50 | 56,50 | 54,00 | 53,50 |
Vit/orange (192)
Presentask för 4 muggar i många olika färger.
Presentask P716 för 4 set muggar
Presentask P717 för 6 set muggar
Presentask P723 för 2 muggset
| Material | Keramik |
| Höjd | 62 mm |
| Diameter | 93 mm |
| Kapacitet | 230 ml |
| Kartongstorlek | 45,0 cmx40,0 cmx28,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,60 kr
Från 24,30 kr
Från 29,75 kr
Från 27,45 kr
Från 24,30 kr
Från 35,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |