Dubbelväggig mugg i rostfritt stål med PP-handtag. Kapacitet: 300 ml.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.420 x 0.335 x 0.220 M |
| Längd | 11 cm |
| Bredd | 8.5 cm |
| Grossvikt | 0.187 kg |
| Nettovikt | 0.124 kg |
| Volym | 0.031 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941059658 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 16,15 kr
Från 25,20 kr
Från 16,20 kr
Från 7,20 kr
Från 21,60 kr
Från 32,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |