Mugg i glas med siliconlock med matchande silikongrepp, volym 300 ml.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 9,8 x 12,2 cm |
| Material | Glas, Silikon |
| Tryckyta | Tampo: 4 x 2,3 cm, Laser: 3 x 1,5 cm |
| Vikt | 0.415 kg |
| Antal per innerlåda | 30 |
| Antal per ytterlåda | 30 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1178 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,45 kr
Från 27,50 kr
Från 38,20 kr
Från 44,20 kr
Från 83,00 kr
Från 92,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |