Raffinerat glas för varumärkeskommunikation. Ett elegant vinglas vars dekoration kommer att vara ett perfekt komplement till varumärkets unika budskap.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 255,00 | 204,00 | 150,00 | 144,00 | 117,00 | 111,00 | 104,00 | 98,50 | 98,50 |
Kungsblå (304)
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Material | Glas |
| Höjd | 240 mm |
| Diameter | 61 mm |
| Kapacitet | 420 ml |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Kartongstorlek | 39,5 cmx57,5 cmx26,0 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,80 kr
Från 56,00 kr
Från 125,00 kr
Från 38,20 kr
Från 2,32 kr
Från 14,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |