Set med 2st vinglas. Kapacitet: 400 ml.
Transparent
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.480 x 0.380 x 0.250 M |
| Bredd | 8 cm |
| Höjd | 21.5 cm |
| Grossvikt | 0.678 kg |
| Nettovikt | 0.509 kg |
| Volym | 0.046 M3 |
| Material | Glas med Sodakalk |
| EAN | 8719941059597 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 10 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,80 kr
Från 56,00 kr
Från 35,00 kr
Från 19,45 kr
Från 17,05 kr
Från 43,45 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |