Powerbank i plast, kapacitet 20 000 mAh, den digitala displayen håller dig informerad om den aktuella laddningsstatusen för powerbanken. Du kan ladda två enheter samtidigt, vilket är särskilt bekvämt. Powerbanken har Micro-USB- och Type-C-ingångar samt två USB-utgångar, laddningskabel ingår.
Mångsidiga anslutningsalternativ: Powerbanken har Micro-USB- och Type-C-ingångar samt två USB-utgångar.
Laddningskabel medföljer: Den medföljande laddningskabeln möjliggör bekväm laddning av powerbanken och dina enheter.
Vit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 14,4 x 6,5 x 2,5 cm |
| Material | Plast |
| Tryckyta | Tampo: 4 x 3 cm, UV Digital tryck: 6 x 3 cm |
| Vikt | 0.398 kg |
| Batterier | Li-Ionen |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2689 |
| Inkommande v.20, 2026 | 2000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 274,00 kr
Från 215,00 kr
Från 312,00 kr
Från 250,00 kr
Från 290,00 kr
Från 354,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |