Korthållare i transparent PVC, lämplig för logoband.
Transparent (21)
| Material | PVC |
| Höjd | 8 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 0,2 cm |
| Storlek | 10 cmx8 cmx0,2 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 5/10.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 250/2000 |
| Kartongstorlek | 23,5 cmx36 cmx17 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86488821 | 19285 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 145,00 kr
Från 73,50 kr
Från 50,00 kr
Från 82,00 kr
Från 20,00 kr
Från 97,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |