Trådlösladdare med hållare. Tillverkad iav 35% vetehalm och 65% ABS. Effekt DC5V/2A (10W).
Beige
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.390 x 0.240 x 0.395 M |
| Längd | 6.5 cm |
| Bredd | 8.5 cm |
| Höjd | 11 cm |
| Grossvikt | 0.143 kg |
| Nettovikt | 0.096 kg |
| Volym | 0.037 M3 |
| Material | ABS-Vetehalm |
| EAN | 8719941048393 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 170,00 kr
Från 265,00 kr
Från 200,00 kr
Från 157,00 kr
Från 365,00 kr
Från 130,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |