4-i-1 laddningskabel med karbinhake. USB input kontakt och för output: dubbelsidig kontakt för IOS enheter, micro USB och type C output. Lämplig för laddning av alla vanliga mobila enheter. Hölje i ABS och 10cm långa flätade nylonkablar. Stödjer upp till 2.1A laddning.
• Flätad nylonkabel medföljer
• Passar för iOS, micro och type C
• Karbinhake medföljer
0.5 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 75,00 | 73,00 | 71,00 | 69,00 | 67,00 | 66,00 |
Svart
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 18 x 3 x 1 cm |
| Vikt | 23g |
| Tryckyta | 15 x 25 mm |
| Material | ABS,TPE |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3062 |
| Nästa Leverans : 2026-08-10 | 5000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 65,00 kr
Från 107,00 kr
Från 93,50 kr
Från 72,00 kr
Från 104,00 kr
Från 77,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |