Nyckelband och laddningskabel i ett. Kabelns längd är ca 90 cm, med USB- och micro USB-uttag. Den rektangulära stängningen har en karbinhake i metall.
Svart (01)
| Material | PVC, Metall |
| Höjd | 0,4 cm |
| Bredd | 2,9 cm |
| Längd | 45,5 cm |
| Storlek | 2,9 cmx0,4 cmx45,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 40/8.77 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 39 cmx49,5 cmx16,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | BSCI, PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI845101 | 3234 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 65,00 kr
Från 107,00 kr
Från 77,00 kr
Från 72,00 kr
Från 109,00 kr
Från 174,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |