Bluetooth-hörlurar med volymkontroll samt USB. Loggan trycks på fodralet.
Vit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 8,8 x 3,9 cm |
| Material | Plast |
| Tryckyta | ø 3,5 cm |
| Vikt | 0.056 kg |
| Batterier | 1 x Li-Ionen |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 683 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 55,00 kr
Från 134,00 kr
Från 272,00 kr
Från 265,00 kr
Från 162,00 kr
Från 155,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |