Njut av musik och film var som helst genom att para ihop en Bluetooth® kompatibel enhet med denna bärbara Bluetooth® högtalare (räckvidd 10 m). Den inbyggda mikrofonen gör Soundwave-högtalaren perfekt för telefonkonferens via din mobiltelefon eller videosamtal som Skype. Passar för iPhone®, iPad® eller Android. Inklusive USB-kabel och 3,5 mm extra kabel.
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 200,00 | 196,00 | 190,00 | 186,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Aluminium |
| Diameter | 5.6g |
| Storlek | 5,9 x Ø 5,6 cmcm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8.55kg |
| Förpackning | 34x34x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159203872 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 350,00 kr
Från 199,00 kr
Från 195,00 kr
Från 162,00 kr
Från 625,00 kr
Från 154,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |