Ett robust och smart mobilställ som är ställbart. Perfekt för FaceTime-samtal, Skype eller för att titta på tv-program. Passar perfekt att ställa på köksbänken medan du lagar mat så att du kan följa recept mm. Smart produkt med stort användningsområde.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 162,00 | 135,00 | 129,00 | 122,00 |
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | Aluminium, Metall, Silikon |
| Vikt | 107g |
| Storlek | 80x74x100mm |
| Tryckyta | 50x50mm, 30x30mm |
| Tryckmetoder | Gravyr |
| Förpackning | 50 st |
| Certifikat | Reach |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 28,35 kr
Från 140,00 kr
Från 38,35 kr
Från 65,00 kr
Från 132,00 kr
Från 332,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |