Combi notes marker set soft cover. Kombinationen av Sticky-Mate®klisterlappar och sidmarkör i neon med mjukt omslag skapar en användbar produkt och ett effektivt marknadsföringsverktyg. Inklusive 50 blad (80 g/m2) blankt papper. 100X75 mm, och 25 ark (80g/m2) med klisterlappar, storlek: 50x75mm. Innehåller 5 set med 20 neonfärgade sidmarkörer. Omslaget (350 gr/m2) är digitalt tryckt med blank eller matt laminering. Papper.
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 49,00 | 38,00 | 31,00 | 29,00 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Papper, 80 g/m2 |
| Storlek | 10,6 x 1,5 x 7,8 cmcm |
| Förpackning | 150st |
| Bruttovikt | 16kg |
| Vikt | 15.2kg |
| Förpackning | 40x23x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159339007 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC® |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,80 kr
Från 19,00 kr
Från 31,30 kr
Från 13,45 kr
Från 5,76 kr
Från 2,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |