Pennställ i akryl, klockan har alarmfunktion, datumvisning, veckodagsvisning och temperaturvisning.
Transparent
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 10,5 x 5,5 x 12,5 cm |
| Material | Akryl |
| Tryckyta | 4 x 2 cm |
| Vikt | 0.211 kg |
| Batterier | 1 x CR2025 |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6263 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 157,00 kr
Från 72,00 kr
Från 261,00 kr
Från 183,00 kr
Från 138,00 kr
Från 104,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |