Fodral av bambu med notislappar av kraftpapper. Band av jute. 80 pappersark.
Brun (11)
| Material | papper, Bambu, Jute |
| Höjd | 1,3 cm |
| Bredd | 3 cm |
| Längd | 6 cm |
| Storlek | 3 cmx1,3 cmx6 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 14/9.2 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 19 cmx30 cmx40 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Lead, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96739011 | 28415 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,92 kr
Från 2,32 kr
Från 14,40 kr
Från 615,00 kr
Från 62,00 kr
Från 569,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |