Inbunden anteckningsbok med elastisk stängning och siddelare. 144 sidor, 70g/m2. Cremefärgade sidor.
• Bästa pris
• Cremefärgade sidor
• 100 % nöje
0.54 KG
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 45,00 | 44,00 | 43,00 | 42,00 | 41,00 | 40,00 |
Svart
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 1.3 x 14.5 x 21 cm |
| Vikt | 216g |
| Tryckyta | 80 x 40 mm |
| Material | Papper |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | FSC Mix CreditFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | |
| Nästa Leverans : 2026-04-20 | 7745 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 16,55 kr
Från 11,80 kr
Från 8,90 kr
Från 11,80 kr
Från 63,50 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |