Anteckningsbok i PU, 80 linjerade blad.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 7,8 x 12,6 x 1,5 cm |
| Material | Polyuretan |
| Tryckyta | Tampo: 4 x 3 cm, Screen: 4 x 8 cm, UV Digital tryck: 4 x 8 cm |
| Vikt | 0.088 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4218 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 11,80 kr
Från 16,55 kr
Från 65,50 kr
Från 11,80 kr
Från 28,60 kr
Från 63,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |