Anteckningsbok (A5) i tvättat kraftpapper med 96 linjerade sidor.
Brun (11)
| Material | Gummi, papper |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 13,6 cm |
| Längd | 21 cm |
| Storlek | 13,6 cmx1 cmx21 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 172/12.1 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/50 |
| Kartongstorlek | 32 cmx34 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86438411 | 6757 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 11,80 kr
Från 16,55 kr
Från 65,50 kr
Från 11,80 kr
Från 28,60 kr
Från 63,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |