A5-noteringsbok med hårda pärmar i återvunnen kartong. Inbunden med 200st linjerade sidor i återvunnet papper (100 ark/80 gsm). Elastiskt band och sidmarkeringsband. Tillverkad i EU. FSC®-certified | FSC MIX/FSC RECYCLED, P7.1, FSC-C213206
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.320 x 0.220 x 0.230 M |
| Längd | 22 cm |
| Bredd | 15.5 cm |
| Höjd | 1.2 cm |
| Grossvikt | 0.384 kg |
| Nettovikt | 0.348 kg |
| Volym | 0.016 M3 |
| Material | Återvunnet Papper |
| EAN | 8719941060722 |
| Ursprungsland | PL |
| Ytterkartong (antal) | 26 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 11,80 kr
Från 16,55 kr
Från 65,50 kr
Från 11,80 kr
Från 28,60 kr
Från 63,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |