Antecknignsbok i kork och linne med kulspetspenna av vetestrå. Levereras i ask av kraftpapper. Elastisk ögla för pennan samt 80 linjerade blad med plats för datum. Pennan har blått bläck.
Brun (11)
| Material | papper, Kork, Vete strå |
| Höjd | 2 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Längd | 22 cm |
| Storlek | 16 cmx2 cmx22 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 310/12.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 36 cmx45 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, PCP, Lead, Formaldehyde |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI931211 | 3481 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 16,55 kr
Från 11,80 kr
Från 8,90 kr
Från 11,80 kr
Från 63,50 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |