Anteckningshållare i kartong, inklusive en plastlinjal i locket, 150 självhäftande lappar, ett anteckningsblock med 160 blanka ark och en pennhållare med kulspetspenna, blått bläck.
Ljusgrön (29)
| Material | Kartong 2mm, Papper 70 g/m2, Kraftpapper 128 g/m2 |
| Höjd | 3 cm |
| Bredd | 10,3 cm |
| Längd | 12 cm |
| Storlek | 10,3 cmx3 cmx12 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 187/10.1 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/50 |
| Kartongstorlek | 31,5 cmx56 cmx20 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, PAHs, PCP, EN71-3, UKCA, Phthalates, Lead |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI649829 | 13368 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 16,55 kr
Från 11,80 kr
Från 8,90 kr
Från 11,80 kr
Från 68,00 kr
Från 63,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |