Anteckningsblock A5, 65 sidor, med pärmar av solidfärgad mjuk plast samt kulspetspenna. Blått bläck.
Blå (05)
| Material | Metall, papper, PP 0.7 mm |
| Höjd | 0,7 cm |
| Bredd | 17,5 cm |
| Längd | 21 cm |
| Storlek | 17,5 cmx0,7 cmx21 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 186/15.54 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 37 cmx41 cmx22,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Phthalates, PCP, EN71-3, UKCA, Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, PAHs |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI514005 | 5552 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 16,55 kr
Från 11,80 kr
Från 8,90 kr
Från 11,80 kr
Från 68,00 kr
Från 63,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |