Presentationsportfölj i polyester (600D) med arkivdel, ringmekanism för plastmappar, dragkedja, skrivblock, diverse fack och pennhållare.
Svart (01)
| Material | Polyester 600D |
| Höjd | 6,4 cm |
| Bredd | 31 cm |
| Längd | 35,5 cm |
| Storlek | 31 cmx6,4 cmx35,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 994/13 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 5/10 |
| Kartongstorlek | 36,5 cmx68 cmx38 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI866101 | 1410 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 96,00 kr
Från 143,00 kr
Från 236,00 kr
Från 191,00 kr
Från 138,00 kr
Från 192,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |