A4 - Konferensmapp i konstläder. Lasergravyr placeras på metallplattan. Med tysk ringmekanism. Dragkedja: Dragkedjan säkrar innehållet i portföljen och skyddar dina dokument.
Fickor och visitkortsfack: Portföljen erbjuder gott om plats för dokument, visitkort och annat viktigt material.
Smartphonehållare: Den integrerade smartphonehållaren låter dig placera din mobila enhet i upprätt läge.
Förvaring för surfplattor eller bärbara datorer: Ett dedikerat fack ger plats för din surfplatta eller bärbara dator,
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 28 x 36,8 x 6 cm |
| Material | Läder, Leather, Polyvinylklorid (PVC), Metall |
| Tryckyta | Laser: 3,5 x 1,2 cm. Screen: 10 x 10 cm |
| Vikt | 1.422 kg |
| Antal per innerlåda | 5 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 640 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 96,00 kr
Från 143,00 kr
Från 236,00 kr
Från 191,00 kr
Från 138,00 kr
Från 192,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |