Mapp med blixtlås, dokumentfickor och anteckningsbok med 20 linjerade sidor. Pennor och tillbehör ingår inte.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 | 198,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 600D av Polyester |
| Storlek | 33,5 x 3 x 23,5 cmcm |
| Förpackning | 20st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10.45kg |
| Förpackning | 25x43x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159046356 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 816 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 37,30 kr
Från 96,00 kr
Från 143,00 kr
Från 236,00 kr
Från 191,00 kr
Från 138,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |