Glastrofé. Levereras i en stadig blå presentförpackning.
Transparent
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 6,4 x 2 x 9 cm |
| Material | Glas |
| Tryckyta | 5 x 3 cm |
| Vikt | 0.305 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 357 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 181,00 kr
Från 376,00 kr
Från 141,00 kr
Från 249,00 kr
Från 288,00 kr
Från 230,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |