Förstoringsglas av plast.
Vit (02)
| Material | PVC |
| Höjd | 0,1 cm |
| Bredd | 5,1 cm |
| Längd | 8,3 cm |
| Storlek | 5,1 cmx0,1 cmx8,3 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 1/5.3 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 500/2500 |
| Kartongstorlek | 20 cmx37 cmx16 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Lead |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI770702 | 103134 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 99,50 kr
Från 2,32 kr
Från 14,40 kr
Från 615,00 kr
Från 62,00 kr
Från 569,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |