Universell och mjuk fleecefodrad Multiwear designad för utomhusaktiviteter på kalla väderdagar på grund av dess höga värmeisoleringsparametrar.
Hela produkten trycks i din design. Allt från bottenfärgen till logotypen. Görs i fullfärgstryck, vilket ger total frihet i färger och layout.
Storlek: 25 × 50 cm (+/- 1 cm)
Material: 100% polyester
Materialvikt: 136 g / m2 + fleece 200 g / m2
Förpackad: individuell
The One Premium
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 103,00 | 137,00 | 89,00 | 82,00 | 78,00 | 68,00 | 64,50 | 65,00 |
Multicolor (09)
| Material | 100% polyester |
| Bredd | 25 cm |
| Längd | 50 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 2-3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 96,00 kr
Från 40,00 kr
Från 62,00 kr
Från 30,00 kr
Från 42,00 kr
Från 36,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |