RPET 5-panels keps i polyester 210 g/m2 med silverfärgat stålspänne. 4 broderade öljetter i matchande färg. Storlek 58cm.
Grå
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.600 x 0.380 x 0.450 M |
| Längd | 20 cm |
| Bredd | 17 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Grossvikt | 0.081 kg |
| Nettovikt | 0.075 kg |
| Volym | 0.103 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941065123 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 40 |
| Ytterkartong (antal) | 160 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 7555 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 200,00 kr
Från 160,00 kr
Från 52,00 kr
Från 69,00 kr
Från 39,00 kr
Från 64,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |