Street keps med 6 paneler och platt skärm. Oborstad bomullstwill och en snäppstängning för storleksjustering baktill.
| Antal | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/st | 66,00 | 62,00 |
Vit
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull |
| Textilvikt | 250 g/m2 |
| Nettovikt | 0.07 kg |
| Netto förpackningsvikt | 9.45 kg |
| Bruttovolym | 0.0008 m³ |
| Nettovolym | 0.0024 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.10249 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 10.5 kg |
| Förpackning | 150 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 1710 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 59,00 kr
Från 52,00 kr
Från 60,00 kr
Från 76,00 kr
Från 62,00 kr
Från 59,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |