Oeko-Tex® STANDARD 100 certifierad bomullskasse av återvunnen bomull, (140 g/m²).
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 37,5 x 0,3 x 42 cm |
| Material | Bomull |
| Tryckyta | Screen: 26 x 27 cm, DTF Transfer: 25 x 20 cm, DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vikt | 0.111 kg |
| Antal per innerlåda | 200 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Ursprungsland | INDIA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 14341 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 58,00 kr
Från 44,00 kr
Från 14,20 kr
Från 36,25 kr
Från 10,80 kr
Från 17,05 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |