Oeko-Tex® STANDARD 100-certifierad, väska/kasse i naturfärgad miljövänlig bomull (140 g/m²) med två korta handtag och en lång bärrem.
Vit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 38 x 0,3 x 42 cm |
| Material | Bomull |
| Tryckyta | Screen: 26 x 27 cm, DTF Transfer: 25 x 20 cm, DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vikt | 0.061 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Ursprungsland | INDIA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 32196 |
| Inkommande v.26, 2026 | 50000 |
| Inkommande v.27, 2026 | 50000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 44,00 kr
Från 58,00 kr
Från 31,00 kr
Från 14,20 kr
Från 10,80 kr
Från 36,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |