Vikbar shoppingkasse i polyester (210D) med dragsko för att hållas kompakt.
Svart (01)
| Material | Polyester 210D |
| Höjd | 0,4 cm |
| Bredd | 37,5 cm |
| Längd | 38 cm |
| Storlek | 37,5 cmx0,4 cmx38 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 34/6.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 10/150 |
| Kartongstorlek | 40 cmx45 cmx15 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI896201 | 9140 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 44,00 kr
Från 58,00 kr
Från 14,20 kr
Från 31,00 kr
Från 10,80 kr
Från 24,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |