Vinset med kyparkniv och vinförslutare i rostfritt stål. Levereras i presentförpackning. Logomärkning som visas är på en position (en produkt).
Silver (32)
| Material | Kartong, rostfritt stål, Zink |
| Höjd | 2,7 cm |
| Bredd | 1 cm |
| Längd | 13 cm |
| Storlek | 1 cmx2,7 cmx13 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 141/12 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 30/60 |
| Kartongstorlek | 30 cmx32,5 cmx32,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, 2013/2/EU, Phthalates, SVHC\'s, Food Safe, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI681732 | 1004 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 104,00 kr
Från 183,00 kr
Från 141,00 kr
Från 164,00 kr
Från 190,00 kr
Från 130,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |