Underlägg i bambu. En uppsättning i fyra delar i bambufack. Ligger i presentask.
Bambu (823)
| Material | Bambu |
| Höjd | 3,5 cm |
| Bredd | 11,4 cm |
| Längd | 11,4 cm |
| Storlek | 11,4 cmx3,5 cmx11,4 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 195/9.8 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 26,5 cmx51 cmx22,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | PCP, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI429379823 | 544 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 38,35 kr
Från 8,93 kr
Från 5,54 kr
Från 8,70 kr
Från 4,32 kr
Från 0,88 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |