Flaska i rostfritt stål, volym 600 ml.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 9,1 x 15 cm |
| Material | Rostfritt stål |
| Tryckyta | 5 x 2 cm |
| Vikt | 0.296 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2838 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 61,50 kr
Från 40,80 kr
Från 89,50 kr
Från 64,50 kr
Från 52,00 kr
Från 117,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |