Cocktail set i rostfritt stål med shaker 0,35 L, tång, sked, måttglas och shakersil i presentförpackning, 5 delar. Logomärkning som visas är på en position (en produkt).
Silver (32)
| Material | papper, PP, Rostfritt stål 304 |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 24 cm |
| Längd | 26,5 cm |
| Storlek | 24 cmx9 cmx26,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 551/7.14 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 26 cmx53 cmx57,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, 2013/2/EU, SVHC\'s, Food Safe, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI468032 | 1458 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 253,00 kr
Från 299,00 kr
Från 383,00 kr
Från 350,00 kr
Från 235,00 kr
Från 80,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |